قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی خانه لوکس

1- فروشگاه اینترنتی خانه لوکس ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است ، برای  ثبت سفارش و تخمین زمان دقیق ارسال کالا به مشتری، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند اجناس خریداری شده مشتری را سریع، امن و مطمئن به کاربران ارسال کند. برای پردازش و ارسال سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی خانه لوکس قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد از امنیت و حفط اطلاعات خود نزد ما آسوده خاطر باشید.

2- همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند ، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه از طریق آنها صورت می‌گیرد. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنین فروشگاه ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها ، برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

3- فروشگاه اینترنتی خانه لوکس هویت شخصی مشتریان خود را محرمانه می‌داند و آنها را در اختیار هیچ سازمان، شرکت و فردی قرار نخواهد داد، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

4- فروشگاه خانه لوکس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.